Trening na siłowni? Tylko z profesjonalistą!

  • 31.03.2020, 18:00
  • Grupa Tipmedia
Trening na siłowni? Tylko z profesjonalistą!
W ostatnich czasach siłownie i kluby fitness stały się dość modnym sposobem spędzania wolnego czasu. Nowych klubowiczów przybywa najwięcej zaraz po Nowym Roku i w okresie wiosennym. Niewątpliwie jest to związane z postanowieniami noworocznymi oraz chęcią wyrzeźbienia sylwetki na wakacje. Warto jednak zastanowić się, jakie ćwiczenia należy wykonywać na siłowni, a jakich unikać... Jeśli jesteśmy całkiem nowi lub wracamy po długiej przerwie - powinniśmy wziąć pod uwagę oferty trenerów personalnych. Ćwiczenia pod okiem profesjonalisty stają się dużo przyjemniejsze, a przede wszystkim zaczynamy je wykonywać w pełni bezpieczny sposób.

Początki... a może wielki powrót?

Nie ważne, czy właśnie zaczynasz przygodę z siłownią, czy odgrzewasz starą miłość do tego miejsca... Być może ćwiczysz już od dłuższego czasu, ale robisz to w sposób nieprawidłowy! Nie daj się zwieźć swoim planom, ambicjom i przede wszystkim dumie. To, że Ty uważasz, że robisz coś dobrze, wcale nie musi oznaczać, że tak faktycznie jest! W celu przekonania się, jak wykonujesz swoje cykliczne ćwiczenia, warto umówić się na trening personalny z profesjonalnym trenerem. Wśród wielu różnych osób zajmujących się prowadzeniem takich treningów godnym polecenia i zaufania jest Paweł Głuchowski, którego pełną ofertę można znaleźć na stronie: https://www.pawelgluchowski.pl

 

Kiedy treningi nie przynoszą efektów...

Wiele osób zniechęca się do cyklicznych treningów, gdyż w ich oczach nie przynoszą one efektów. Zazwyczaj jest to niestety związane z błędnym wykonywaniem przez te osoby ćwiczeń, a także nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi. Profesjonalni trenerzy personalni w swoich ofertach posiadają poza treningami także usługi opieki i konsultacji. Jest to bardzo pożyteczna opcja, z której powinna skorzystać każda osoba chodząca w sposób regularny na siłownię. Zazwyczaj podczas konsultacji z trenerem jest możliwość weryfikacji swojego planu treningowego, a także codziennych posiłków. Oczywiście w ramach konsultacji niezbędne jest także opowiedzenie trenerowi w kilku słowach i sobie - swoim stanie zdrowia, długości uczęszczania na zajęcia, swoich celach i planach na najbliższy okres. Tylko po otrzymaniu pełnego obrazu sytuacji trener będzie w stanie dobrać najwłaściwsze dla Ciebie ćwiczenia i dietę.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: