Czwartek, 23.05.2019

Zdjęcia od czytelnika. Zobaczcie sami

  • 7.03.2019, 19:09 (aktualizacja 07.03.2019 19:38)
  • red.
Zdjęcia od czytelnika. Zobaczcie sami fot. Czytelnik
Stare meble. Odzież. Worki. Deski. Tektury....najogólniej: w niektórych lasach naszego powiatu można znaleźć wszystko.

Likwidacja dzikich wysypisk należy do kompetencji poszczególnych gmin. Jednak to bardzo trudne wyzwanie, bo jak widać na załączonych obrazkach, mimo próśb, apelów o zachowywanie porządku, niektórzy nadal wywożą śmieci do lasów. 

 

 

Nieprzyjemne zapachy to najmniejszy problem w tym przypadku. Dzikie wysypiska stanowią poważne zagrożenie. Dla ludzi, bo często wyrzucane są toksyczne odpady, które powinny być zneutralizowane. Dla zwierząt, które mogą się zatruć po zjedzeniu np. folii.

Czy da się racjonalnie wytłumaczyć zachowanie mieszkańców, którzy sami zatruwają tereny w okół siebie? 

 

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
adam
adam 7.03.2019, 23:17
dziwicie sie płacic tyle za smieci dalej sie zacznie to co 15 lat temu

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------