Czwartek, 23.05.2019

Relacja z Finałowej Gali Plebiscytu na Sportowców i Trenerów Roku 2018

  • 23.02.2019, 19:35 (aktualizacja 27.02.2019 09:34)
  • E.G
Relacja z Finałowej Gali Plebiscytu na Sportowców i Trenerów Roku 2018 fot. Krzysztof Radoń
Fanfary, gromkie brawa widowni, statuetki, kwiaty - tak zostali nagrodzeni najpopularniejsi sportowcy i trenerzy 2018 roku. Poznajcie zwycięzców!

Gala Sportu to już mielecka tradycja. Warto zaznaczyć, że plebiscyt na najlepszego sportowca organizowany jest przez Tygodnik Regionalny Korso już od 1992 roku!  Co ciekawsze, wydarzenie, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. 

Podczas tegorocznej Gali goście nie mogli się nudzić! Jakie emocje towarzyszyły obecnym? Cała gama! Od zachwytu muzyką, występami i talentami, przez niepokój kto zostanie zwycięzcą, po wzruszenie przy ogłoszeniu wyników i .... dezorientacji po stłuczeniu statuetki. Ale nie o tym będziemy pisać! 

Poznajcie zwycięzców:

  1. Kategoria TRENER ROKU - ROMAN MURDZA
  2. Kategoria TALENT ROKU - MARTYNA GORZKIEWICZ
  3. Kategoria TRENER WYCHOWAWCA MŁODZIEŻY - JACEK CYGANOWSKI
  4. Kategoria SPORTOWIEC ROKU 

Pierwsze miejsce zajął  Krystian Getinger, zawodnik PGE FKS Stali Mielec. Rafał Augustyn z LKS Stal Mielec uplasował się na drugim miejscu, a trzecie zajęła Katarzyna Zdziebło – również z LKS Stal Mielec.

Kolejne miejsca:
4. Piotr Krępa (SPR Stal Mielec)
5. Wojciech Koszelski (MAUT Leonardo)
6. Bartosz Nowak (PGE FKS Stal Mielec)
7. Maksymilian Cerlich (Ikar Mielec)
8. Piotr Urban (MKS Gryf Mielec)
9. Dawid Piłat (LKS Stal Mielec)
10. Dominika Mikołajewska (UKS Szóstka Mielec)

Gratulacje!

E.G
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------