Poniedziałek, 19.08.2019

Trofeum zdobyte - rozgrywki o Puchar Starosty

  • 12.02.2019, 10:08
  • red.
Podziel się:
Oceń:
Trofeum zdobyte -  rozgrywki o Puchar Starosty
W sobotę, 9 lutego 2019 roku podczas Ósmego Noworocznego Turnieju Piłkarskiego zmierzyło się ze sobą 10 drużyn. Zacięte rozgrywki zakończyły się sukcesem AUTOPARTU!

W Turnieju brali udział: KIRCHHOFF Polska, Komenda Powiatowa Policji w Mielcu, Urząd Miejski w Mielcu, Pogotowie Ratunkowe w Mielcu, PZL Mielec, Nauczyciele, Prawnicy, Państwowa Straż Pożarna w Mielcu, Starostwo Powiatowe w Mielcu oraz AUTOPART Mielec.

Po zaciętych rozgrywkach pierwsze miejsce i trofeum w postaci Pucharu Starosty trafiło do debiutujących w turnieju piłkarzy z Firmy Autopart. Kolejne miejsca zajęły drużyny reprezentujące Stację Pogotowia Ratunkowego w Mielcu oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu.

Oprócz pucharów za zasługi drużynowe, tradycyjnie wręczono także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem okrzyknięto Artura Boryczkę z drużyny Pogotowia. Pozostałe dwa zaszczytne tytuły przypadły w udziale zawodnikom Autopartu - Patryk Dudek został wybrany najlepszym strzelcem, a Kamil Miśko - najlepszym zawodnikiem. 

Turniej był współorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Mielcu, KIRCHHOFF Polska, PZL Mielec i AUTOPART.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe