Poniedziałek, 19.08.2019

Według statystyk jesteśmy szczęśliwi

  • 11.02.2019, 13:58 (aktualizacja 12.02.2019, 18:43)
  • red.
Podziel się:
Oceń:
Według statystyk jesteśmy szczęśliwi
W 2018 roku Główny Urząd Statystyczny przeprowadził badania na grupie ponad 13 tysięcy osób powyżej 16 roku życia. Okazuje się, że jesteśmy jednym z najbardziej szczęśliwych województw w Polsce.

 

Najogólniej mówiąc, wyniki wskazują na to, że jesteśmy zadowoleni z życia na Podkarpaciu. Doceniamy poczucie bezpieczeństwa w naszym regionie. Podobają nam się miejscowości w których mieszkamy, a w szczególności ilość zieleni,która nas otacza. Minusem są jednak dochody, z których nie jesteśmy usatysfakcjonowani. A jak wygląda to procentowo?

  • Zadowolenie z miejscowości zamieszkania wyraziło 84%mieszkańców Podkarpacia.
  • Zadowolenie z terenów zielonych - 87 % mieszkańców.
  • Bardzo bezpiecznie w miejscu swojego zamieszkania czuje się 21% osób, a 71% uważa że jest raczej bezpiecznie.

W województwie podkarpackim zadowolenie z życia ogólnie rzecz biorąc wyraziło 81% osób.

 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe