Sobota, 17.08.2019

Nazwy ulic w Woli Mieleckiej i Chorzelowie?

  • 11.02.2019, 12:32 (aktualizacja 11.02.2019, 21:19)
  • red.
Podziel się:
Oceń:
Nazwy ulic w Woli Mieleckiej i Chorzelowie?
Słyszeliście już o projekcie, zaproponowanym przez władze Gminy Mielec? Jest koncepcja, aby w dwóch miejscowościach, położonych obok Mielca wprowadzić nazwy ulic.

Głównym celem wprowadzenia nazewnictwa ulic jest ułatwienie komunikacji i odnalezienia konkretnego adresu. Szczególnie potrzebne jest to dla służb ratunkowych, które mogłyby w zdecydowanie krótszym czasie dotrzeć na miejsce zdarzenia. W chwili obecnej mieszkańcy muszą nawigować osoby "z zewnątrz", podając punkty charakterystyczne na drodze. 

Wprowadzenie projektu w życie wiązałoby się jednak z wieloma formalnymi zmianami dla mieszkańców. W związku z tym odbędzie się spotkanie dla osób, które mieszkają na tym terenie. Każdy będzie mógł wypowiedzieć się na temat planowej "rewolucji", zgłosić swoje uwagi, propozycje.

Do tej pory zostały przygotowane mapki z proponowanymi nazwami ulic. Udostępniliśmy je poniżej:

 

red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ktoś
Ktoś 11.02.2019, 13:17
Jestem zawiedziona pomysłami nazw ulic :(

Pozostałe