Sobota, 17.08.2019

Bazaru nie było - handlarze strajkują!

  • 07.02.2019, 12:21 (aktualizacja 07.02.2019, 18:18)
  • red.
Podziel się:
Oceń:
Bazaru nie było - handlarze strajkują!
Dlaczego nie można nic kupić? - to pytanie padało dziś wielokrotnie z ust rozczarowanych konsumentów. Bazar przy ulicy Sportowej w każdy czwartek i sobotę tętnił życiem, a dziś nie było tam żadnego towaru do nabycia. Sprzedawcy strajkowali.

Powód buntu jest oczywisty - podwyżka cen  za zajmowaną powierzchnię handlową. Sprzedawcy uważają, że nigdzie nie ma tak drogo jak w Mielcu. 

- Za niedługo nie będzie opłacało się Nam tu pracować - mówili dziś oburzeni.

Handlowcy porównywali inne place z naszego regionu do tego w Mielcu. Według nich w niektórych miejscach są zdecydowanie lepsze parkingi czy np. bezpłatne toalety, a jednak ceny są zdecydowanie mniejsze. Zarzucali także pracownikom Urzędu Miasta celowość działania. 

-Może mieleckim urzędnikom chodzi o to, aby całkowicie zlikwidować nasz handel? - zastanawiali się. 

 

O godzinie 11:00 na miejsce strajku przyjechali pracownicy Urzędu, aby porozmawiać z oburzonymi sprzedawcami.

red.

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe