Sobota, 17.08.2019

[Podkarpacie] Gang kobiet rozbity - sekret "Roksany" wyszedł na jaw

  • 04.02.2019, 21:44 (aktualizacja 05.02.2019, 00:17)
  • red.
Podziel się:
Oceń:
[Podkarpacie]  Gang kobiet rozbity - sekret "Roksany" wyszedł na jaw fot. CBŚP Policja
3 agencje towarzyskie. 13 kobiet. I ponad 120 tysięcy miesięcznego dochodu. - Policjanci CBŚP wspólnie z Prokuraturą Krajową z Rzeszowa rozbili zorganizowaną grupę przestępczą.

Mechanizm działania był prosty: grupa przestępcza udostępniała pomieszczenia, ułatwiała "pracę", umieszczała ogłoszenia towarzyskie. W zamian za to "zatrudniane" kobiety oddawały od 120 do 250 zł zarobku z prostytucji. 

Miesięczny dochód z takiej działalności? - około 120 tysięcy złotych. 

Oczywiście gang kobiet działał na szeroką skalę. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa mogła działać na przestrzeni ostatnich dwóch lat we Wrocławiu, Rzeszowie, Białymstoku, w Lublinie oraz innych miejscowościach na terenie kraju.

Zatrzymane kobiety są w wieku od 23 do 53 lat. Jedna z nich kierowała agencją, pozostałe osoby to "telefonistki" oraz kobiety, które nadzorowały działnia w danym rejonie. Niewykluczone jest także, że będą kolejne zatrzymania.Podczas przeszukań lokali policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt telefonów komórkowych przypisanych do poszczególnych ogłoszeń erotycznych, pieniądze oraz inne rzeczy stanowiące obecnie materiał dowodowy.

 

 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe