Sobota, 17.08.2019

Rywalizacje młodzików w turnieju "Winter Cup"

  • 18.01.2019, 08:46
  • Edyta Gąsior
Podziel się:
Oceń:
Rywalizacje młodzików w turnieju "Winter Cup"
W ubiegłą niedzielę (tj. 13.10.2018) odbyła się III edycja turnieju „Winter Cup” w kategorii młodzik w której najlepszy okazał się zespół MKS PM MPEC Tarnów. Oprócz zwycięzców w turnieju rywalizowali jeszcze gospodarze – SPR Stal Mielec oraz MOSiR Bochnia i SPR Wisła Sandomierz.

 

Sportowych emocji oraz walki nie brakowało już w pierwszym meczu kiedy to mielczanie podejmowali rówieśników z Tarnowa, którzy ostatecznie zwyciężyli 26:21.


Kolejne spotkania również stały na bardzo wysokim poziomie, a godna uwagi jest również postawa zespołów, które walczyły o każdą bramkę do samego końca bez względu na wynik, jaki widniał na tablicy świetlnej.
Koniec końców pierwsze miejsce zajął zespół PM Tarnów, na drugim miejscu znalazła się Wisła Sandomierz, a za jej plecami SPR Stal Mielec i MOSiR Bochnia.


Na zakończenie turnieju każdy z zespołów otrzymał pamiątkowy puchar. Dodatkowo wyróżnieni zostali MVP turnieju, najlepszy bramkarz i król strzelców.

Tabela końcowa:
1. MKS PM MPEC Tarnów
2. SPR Wisła Sandomierz
3. SPR Stal Mielec
4. MOSiR Bochnia

Wyniki meczów:
SPR Stal Mielec – MKS PM MPEC Tarnów 21:26
SPR Wisła Sandomierz  – MOSiR Bochnia 13:8
MKS PM MPEC Tarnów – SPR Wisła Sandomierz 28:22
SPR Stal Mielec – MOSiR Bochnia 27:17
MOSiR Bochnia – MKS PM MPEC Tarnów 20:29
SPR Stal Mielec – SPR Wisła Sandomierz 21:27

Nagrody indywidualne:
MVP: Oskar Sondej (SPR Stal Mielec)
Król strzelców: Korneliusz Małek (MKS PM MPEC Tarnów)
Najlepszy bramkarz: Igor Kucharski (SPR Wisła Sandomierz)

Edyta Gąsior

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe