Czwartek, 25.04.2019

Rywalizacje młodzików w turnieju "Winter Cup"

  • 18.01.2019, 08:46
  • Edyta Gąsior
Rywalizacje młodzików w turnieju "Winter Cup"
W ubiegłą niedzielę (tj. 13.10.2018) odbyła się III edycja turnieju „Winter Cup” w kategorii młodzik w której najlepszy okazał się zespół MKS PM MPEC Tarnów. Oprócz zwycięzców w turnieju rywalizowali jeszcze gospodarze – SPR Stal Mielec oraz MOSiR Bochnia i SPR Wisła Sandomierz.

 

Sportowych emocji oraz walki nie brakowało już w pierwszym meczu kiedy to mielczanie podejmowali rówieśników z Tarnowa, którzy ostatecznie zwyciężyli 26:21.


Kolejne spotkania również stały na bardzo wysokim poziomie, a godna uwagi jest również postawa zespołów, które walczyły o każdą bramkę do samego końca bez względu na wynik, jaki widniał na tablicy świetlnej.
Koniec końców pierwsze miejsce zajął zespół PM Tarnów, na drugim miejscu znalazła się Wisła Sandomierz, a za jej plecami SPR Stal Mielec i MOSiR Bochnia.


Na zakończenie turnieju każdy z zespołów otrzymał pamiątkowy puchar. Dodatkowo wyróżnieni zostali MVP turnieju, najlepszy bramkarz i król strzelców.

Tabela końcowa:
1. MKS PM MPEC Tarnów
2. SPR Wisła Sandomierz
3. SPR Stal Mielec
4. MOSiR Bochnia

Wyniki meczów:
SPR Stal Mielec – MKS PM MPEC Tarnów 21:26
SPR Wisła Sandomierz  – MOSiR Bochnia 13:8
MKS PM MPEC Tarnów – SPR Wisła Sandomierz 28:22
SPR Stal Mielec – MOSiR Bochnia 27:17
MOSiR Bochnia – MKS PM MPEC Tarnów 20:29
SPR Stal Mielec – SPR Wisła Sandomierz 21:27

Nagrody indywidualne:
MVP: Oskar Sondej (SPR Stal Mielec)
Król strzelców: Korneliusz Małek (MKS PM MPEC Tarnów)
Najlepszy bramkarz: Igor Kucharski (SPR Wisła Sandomierz)

Edyta Gąsior
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------