Sobota, 17.08.2019

35 mln. samoprzylepnych serduszek WOŚP!

  • 13.01.2019, 08:00
  • red.
Podziel się:
Oceń:
35 mln. samoprzylepnych serduszek WOŚP!
Przygotowania do największej zbiórki publicznej w Polsce ruszyły już 16 października 2018 roku, aby dziś sprawnie przeprowadzić akcję.

W całej Polsce, podobnie jak w podobnych latach, zarejestrowało się 120 tysięcy wolontariuszy. Dziś rano największa siła akcji, wyposażona w kolorowe skarbonki lub... w niektórych regionach, w terminale do wpłat kartami płatniczymi, wyruszyła w różne zakątki wiosek i miast. 

 

Cel jest szczytny. Zebrać jak największą ilość środków, które zostaną przeznaczone na rzecz ratowania zdrowia i życia dzieci w polskich szpitalach.

 

Uruchomione zostały kanały elektroniczne, poprzez które można przekazać darowiznę. Na oficjalnej stronie WOŚP można przeczytać :

"Po raz 19-ty uruchomiony zostanie serwis aukcji internetowych. Wpłatę na Finał będzie można przekazać za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej wpłacam.wosp.org.pl, serwisu Facebook, karty płatniczej, poprzez wysłanie sms-a oraz przez wiele innych elektronicznych metod wsparcia."

 

Pieniądze zostaną wykorzystane na wsparcie dziecięcych szpitali specjalistycznych. Jurek Owsiak mówi:

"Wielka Orkiestra nie jest w stanie naprawić systemu, ale jesteśmy w stanie pomóc w utrzymaniu wysokich standardów i możliwości w leczeniu. I to będziemy robić, do końca świata i jeden dzień dłużej" 

 

Każde serduszko to odznaka za naszą hojność i empatię.

 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe