Czwartek, 20.06.2019

XXVII Finał WOŚP 2019 w Mielcu

  • 07.01.2019, 15:06 (aktualizacja 08.01.2019, 09:53)
  • red.
Podziel się:
Oceń:
XXVII Finał WOŚP 2019 w Mielcu
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w całej Polsce w dniu 13 stycznia 2019 roku. W Mielcu nie brakuje chętnych do organizacji i uatrakcyjnienia tego wydarzenia.

W tym roku, w ramach Finału planowane są występy lokalnych wokalistów. Koncerty będą odbywały się w sobotę i w niedzielę w kilku punktach naszego miasta. Dodatkowo możemy się spodziewać zespołów, które uatrakcyjnią ten wyjątkowy czas swoim dorobkiem muzyczno - tanecznym. W trakcie występów odbędą się licytacje gadżetów WOŚP oraz innych przedmiotów i usług przekazanych na rzecz Finału.

W Mielcu, sztab XXVII Finału WOŚP liczy 130 wolontariuszy oraz około 40 osób, które włączają się w jego prace. Członków sztabu będzie można spotkać w Samorządowym Centrum Kultury w Sali Numer 1. To tam znajdować się będzie miejsce dla wolontariuszy, organizatorów oraz dla mieszkańców Mielca, którzy będą chcieli porozmawiać z osobami zaangażowanymi w organizację wydarzenia.


 Wolontariusze będą kwestować na terenie miasta Mielca oraz powiatu mieleckiego od wczesnych godzin porannych aż do wieczora. W sztabie będzie pracować również komisja licząca, która na bieżąco będzie informować o zebranych kwotach.

"Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to małe i duże serca tych, którzy chcą pomagać i wspierać. Trudno by było zorganizować takie przedsięwzięcie gdyby nie wsparcie naszych mieleckich serc, którymi  w naszym przypadku są mieleckie firmy i instytucje, urzędy i organizacje, placówki kulturalne i oświatowe, korporacje oraz osoby prywatne." - mówi Anna Marek, szefowa Sztabu WOŚP Mielec


Szczegółowy program mieleckiego Finału WOŚP:
 

red.

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------