Czwartek, 20.06.2019

[Z PODKARPACIA] Escape room zamknięty po kontroli

  • 07.01.2019, 08:58 (aktualizacja 07.01.2019, 09:58)
  • red.
Podziel się:
Oceń:
[Z PODKARPACIA] Escape room zamknięty po kontroli
Po piątkowym pożarze w Koszalinie, w pokoju zagadek, podczas którego zginęło 5 nastolatek, w kraju zarządzono obowiązkową kontrolę wszystkich escape roomów.

W województwie podkarpackim znajduje się 22 escape roomy:

- 17 pokoi w Rzeszowie, 

- 3 w Krośnie,

- 1 w Dębicy, 

-1 w Dołżycy.

Po kontroli przeprowadzonej przez staż pożarną okazało się, że w niektórych pokojach zagadek brakowało gaśnic i nie było oznakowania ewakuacyjnego. Niekiedy drogi były zastawione różnymi przedmiotami, które uniemożliwiały wydostanie się z pomieszczenia w razie ewentualnego pożaru. 

Właściciele miejsc, w których wykryto nieprawidłowości, zostali ukarani mandatami do 500 zł.

Jeden escape room został zamknięty - w Dębicy.

Do tej pory skontrolowano 20 pokoi. (Dwa escape roomy w Rzeszowie są zamknięte w weekend. Straż będzie kontrolować te pomieszczenia w najbliższym czasie.)

 

 

 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------