Czwartek, 20.06.2019

Ile procent Polaków spędzi Sylwestra w domu?

  • 31.12.2019, 15:38
  • red.
Podziel się:
Oceń:
Ile procent Polaków spędzi Sylwestra w domu?
Według badań przeprowadzonych przez Związek Banków Polskich większość Polaków planuje spokojnie spędzić tegorocznego Sylwestra.

46% ankietowanych zadeklarowało, że Sylwestra spędzi u siebie w domu, a 24% wybiera się do rodziny bądź znajomych. 

Niewiele, bo tylko 8%, wybiera się na zorganizowaną imprezę. Preferowane miejsca to hotele, restauracje, impreza w klubie oraz miejskie eventy.  

Według informacji prasowej Związku Banków Polskich około 15 % Polaków, nie wie gdzie spędzi ostatnią noc 2018 roku. Ich decyzja zostanie podjęta spontanicznie w ostatniej chwili.

 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------