Czwartek, 20.06.2019

Jasełka uliczne w Chorzelowie

  • 31.12.2019, 11:08
  • red.
Podziel się:
Oceń:
Jasełka uliczne w Chorzelowie
Trzej Królowie pojawią się również w Chorzelowie. Już po raz piąty orszak tworzony przez rodziny, władze, księży i ludzi dobrej woli, 6 stycznia przejdzie ulicami Chorzelowa.

W wydarzenie zaangażowali się artyści z Zespołu Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”, Chorzelowska Grupa Teatralna, pracownicy Ośrodka Kultury oraz mieszkańcy Gminy Mielec, którzy przygotowali uroczysty pochód.

Jasełka Uliczne rozpoczną się o godzinie 12:30 Mszą Świętą odprawioną w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie. Następnie artyści zaprezentują w trakcie pochodu trzy sceny pod nazwą „W pałacu Heroda”, „Walka dobra ze złem” oraz „Pokłon Trzech Króli Świętej Rodzinie”.

Uroczystość będzie też okazją do wspólnego kolędowania, składania sobie życzeń orasz radowania się z narodzin Bożej Dzieciny. Każdy uczestnik Orszaku otrzyma pamiątkowe korony i flagi.

 

Program:

12:30 – Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie.

13:30 – Odczytanie Edyktu Cezara Augusta.

– Przemarsz ulicami Chorzelowa.

– I scena „W pałacu Heroda” – parking przy aptece.

– II scena „Walka dobra ze złem – anioły i diabły” – Remiza OSP.

– III scena „Pokłon Trzech Króli Świętej Rodzinie” – Miejsce Pamięci Poległych w obronie Ojczyzny.

– Wspólne kolędowanie.

 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------