Czwartek, 20.06.2019

Już w piątek wywiad z Magdaleną Lubacz

  • 19.12.2018, 12:58 (aktualizacja 20.12.2018, 08:16)
  • red.
Podziel się:
Oceń:
Już w piątek wywiad z Magdaleną Lubacz
W redakcji MieleCiTy same zmiany... - oczywiście pozytywne. Czy słyszeliście już o Naszym projekcie?

Pierwszym ciekawym projektem, z którym wystartujemy jeszcze w tym roku są ROZMOWY NA ŻYWO!  Do Naszej redakcji będziemy zapraszać osoby, które wyróżniają się niebanalnym charakterem, ciekawym stylem życia czy też osoby, które mają pasję, cel do którego uparcie dążą. Wśród Gości znajdą się też osoby, które przeszły gruntowną metamorfozę - zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną.

Naszą ideą jest przede wszystkim inspirowanie do działania, do zmiany swojego sposobu myślenia - może czasem zamkniętego na nowe poglądy, do ...spełniania marzeń!  A aby marzenia spełniać trzeba mieć odwagę. I Nasi rozmówcy - mamy nadzieję - będą do tej odwagi bycia sobą zachęcać. 

Kierujemy się myślą autora nieznanego, iż jedna rozmowa wystarczy by zmienić sposób myślenia.

Już w piątek o godzinie 18:00 transmitować będziemy pierwszy wywiad. Naszym gościem będzie Pani Magdalena Lubacz! 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------