Czwartek, 20.06.2019

Odrobina ciepła - wigilijne marzenie najuboższych

  • 16.12.2018, 12:00
  • red.
Podziel się:
Oceń:
Odrobina ciepła - wigilijne marzenie najuboższych
Nikt w ten dzień nie powinien być sam.. Nie przez przypadek zostawiamy puste miejsce przy wigilijnym stole. Miejsce przeznaczone dla przypadkowego gościa, osoby samotnej,biednej, niekochanej...
 

Aby sprawić choć trochę radości, tym dla których świąteczny czas jest okresem smutnym - w Mielcu zostanie zorganizowana Wigilia dla Samotnych. Ta inicjatywa nie tylko wywołuje uśmiech na twarzach, ale także pozwala na - chociażby chwilowe - zapomnienie o problemach codziennego życia.

22 grudnia o godzinie 15:00 pod specjalnie przygotowanym namiotem (na Placu Armii Krajowej) najubożsi będą mogli przełamać się opłatkiem, wspólnie zaśpiewać kolędy i zjeść tradycyjne dania wigilijne.  W planach jest także wręczenie symbolicznych paczek świątecznych, które będą zawierać podstawową żywność i słodycze.

Liczy się każda złotówka, która wspomoże szlachetną inicjatywę (37 1600 1462 1815 9351 4000 0001 z dopiskiem Wigilia dla samotnych). Każda z firm, która pomoże będzie przedstawiona jako sponsor podczas tego wydarzenia. 

Nie bądźmy obojętni.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------