Sobota, 17.08.2019

"Wiedziałem co chcę osiągnąć" - trener Damian Janeczek

  • 13.12.2018, 17:00 (aktualizacja 17.12.2018, 11:23)
  • E.G
Podziel się:
Oceń:
"Wiedziałem co chcę osiągnąć" - trener Damian Janeczek
"Kiedyś to zrobię". "Jutro będę mieć więcej czasu", "Dziś nie dam rady" - o magicznej krainie "Kiedyś" opowiada Damian Janeczek.

Przeważnie każdy z nas ma taki moment w życiu, gdy nie ma sił na nic ,nie ma ochoty czy tez chęci. Obiecujemy sobie zaczynam od dziś ... I co? Przekładamy ,wmawiając sobie ze może jutro! Mój przykład był podobny,lecz podejmując decyzję bylem stanowczy. Wiedziałem co chce osiągnąć. I bez wymówek.Jestem taka osoba, która podejmuje wyzwania, jakie stawia przed nami życie. Nie da się nic zaplanować, jedynie mieć pomysły i cele. Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Trzeba się zebrać w sobie, podjąć WYSIŁEK, planować i realizować plany. Lecz Motywacja to nie wszystko..

Ostatnio rozmawiałem z niesamowicie inteligentna kobieta ,która stwierdziła, że motywacja jest "dla dzieci". Zgadzam się z tym ! Dlaczego? Ponieważ można Znaleźć motywację, aby pobiegać. Znaleźć motywację, aby ugotować obiad. Znaleźć motywację, czy tez posprzątać.

Lecz dlatego uważam, ze samodyscyplina jest silniejsza? BO TY MASZ WIEDZIEĆ CZEGO CHCESZ, a nie szukać ! Wiec ..moimi słowami samodyscyplinę nazwałabym to po prostu wewnętrzną siłą , albo hmm ambicją,  która pozwala nam robić to, co powinno być zrobione, nawet jeśli nam się nie chce.  Przykład?

Mam 35 min Cardio robię te 35 minut ! Jeśli tego chcesz oddaj się! I kochasz walcz! Nie mów jak inni ...".aa tam jutro"! Nie. To co masz zrobić jutro zrób dziś, zobaczycie jak wykształtujecie charakter.

A jeśli ktoś powie: "Ale ja mam taki słaby charakter"? - Myślisz, że ja nie miałem.. nie ! to już jest wymówka w najczystszej formie! Samodyscyplina jest umiejętnością, Można ją ćwiczyć, tak samo jak mięśnie, dlatego samodyscyplina tak często idzie w parze ze sportem. Tak jak nie osiągniesz sukcesów bez regularnych treningów fizycznych, tak samo nie osiągniesz sukcesów bez regularnych ćwiczeń swojej woli. Szukając motywacji/ Samodyscypliny nie zapomnijcie ze jesteśmy ludźmi,  trenujmy z głową, sercem zdobywajmy cele, nie zapominając kim jesteśmy. Człowiek jest człowiekiem,  a nie maszyną bez rozumu. Miejmy do siebie Szacunek.

- opowiadał Damian Janeczek (Instagram: joneek22c)

E.G

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe