Piątek, 24.05.2019

Misja - pomóc

  • 5.12.2018, 09:00
  • Edyta Gąsior
Misja - pomóc
Pomagać można na różne sposoby - nawet przez... patrzenie. W tym roku już po raz 15 będziemy mieli taką okazję - a mowa o Mikołajkowym Bloku Reklamowym.

Jak co roku 6 grudnia o godzinie 18:45 Telewizja Polsat transmitować będzie blok reklamowy. Wpływy z akcji Telewizji POLSAT i Biura Reklamy Polsat Media, które są obliczane na podstawie wyników oglądalności, przekazane zostaną w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. 

Warto wiedzieć, że podczas poprzedniej,  14. edycji Mikołajkowego Bloku Reklamowego udało się zebrać ponad 17,5 miliona złotych. Do dziś Fundacja Polsat objęła swoją pomocą ponad 33 tysiące dzieci.

Nie przegapmy okazji do pomocy!

Edyta Gąsior
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------