Czwartek, 23.05.2019

Sprzedaj, wymień, oddaj

  • 3.12.2018, 09:09 (aktualizacja 05.12.2018 09:51)
  • Edyta Gąsior
Sprzedaj, wymień, oddaj
Statystyczny Polak nie korzysta z 67 proc. swoich ubrań. Co się z nimi dzieje? Zalegają w szafach? Są wyrzucane? A może są usilnie sprzedawane na ogólnopolskich stronach?

Aby ułatwić pozbycie się niepotrzebnych rzeczy Nasz portal stworzył zakładkę "Szafa". Jest to miejsce, które umożliwi sprzedaż, wymianę lub oddanie za darmo niepotrzebnych rzeczy. 

Jak wrzucić odzież do Szafy?
1.Klikamy na zakładkę Szafa: strefa mężczyzny lub strefa kobiety.
2.Wybieramy opcję "Dodaj ogłoszenie", które będzie widoczne po lewej stronie.
3.Wpisujemy niezbędne dane - opis, cenę, zdjęcia sprzedawanych rzeczy itd.
4.Klikamy "Dodaj ogłoszenie".
5.Ogłoszenie pojawi się na stronie tuż po akceptacji przez administratora. 

W szafie znajdować się będzie wiele półek, a ponieważ lubimy porządek, na każdej z nich będzie coś innego : sukienki, spódniczki, spodnie, koszule, płaszcze itd. 

Dodatkowym atutem zakładki  "Szafa" jest fakt, że rzeczy, które będą tam zamieszczane pochodzić będą głównie z okolic Mielca. Oznacza to łatwy kontakt z osobą wystawiającą i szybkie dostarczenie produktu - możliwość odbioru osobistego, bez konieczności wysyłki.

Jeśli więc  jesteśmy przekonani, że nie założymy danych spodni, bluzek, żakietów czy płaszczy i nie nosiliśmy ich od dłuższego czasu, powinniśmy się ich pozbyć. 
Nie musimy wyrzucać ukochanej sukienki na śmietnik. Można ją po prostu oddać lub sprzedać za symboliczną kwotę. 

Zachęcamy do korzystania z nowej możliwości! 

Oczywiście dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Edyta Gąsior
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------