Piątek, 24.05.2019

Petycja - wyrażamy sprzeciw planowanej podwyżce VAT

  • 30.11.2018, 08:21 (aktualizacja 05.12.2018 10:54)
  • E.G
Petycja - wyrażamy sprzeciw planowanej podwyżce VAT
Do tej pory podatek VAT na leki weterynaryjne wynosił 8%. Propozycja, która znalazła w ustawie zmieniającej VAT to podwyższenie go do 23%.

Wejście ustawy w życie zaszkodziłoby nie tylko schroniskom, które i tak często są w trudnej sytuacji, ale także;

- właścicielom czworonogów - koszty leczenia byłyby zdecydowanie wyższe, 

- konsumentom - podwyżka VAT wpłynęłaby na cenę mięsa,

- mleczarzom,a także innym osobom zajmujących się hodowlą zwierząt.

Ustawa jeszcze nie weszła w życie, jest w fazie obrad.  Konsultacje potrwają jeszcze tylko ok. 2 tygodni, dlatego ważne by wszystkie zainteresowane osoby  jak najszybciej zareagowały na planowane podniesienie stawki VAT o 15 punktów procentowych.

Dołączamy link do strony na której możemy podpisać petycję:

https://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_planowanej_ustawy_podnoszcej_vat_minna_leki_weterynaryjne?uv=11962660&fbclid=IwAR1EdfcZME7O1gZsGARoiul5cnrBKxqpW9eLq5aCNLhNr4RW-RThb8cuMPg

 

E.G
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------