Piątek, 24.05.2019

Kto pomoże starszej Pani z Otałęży?

  • 29.11.2018, 18:55 (aktualizacja 05.12.2018 20:12)
  • E.G
Kto pomoże starszej Pani z Otałęży?
Do Naszej redakcji dotarła informacja, że nieopodal Nas – w Otałęży mieszka 84 – letnia Pani Józefa, która potrzebuje wsparcia.

Pani Józefa mieszka sama w bardzo biednych warunkach.  Posiada dwa pieski, które są wychudzone – karmione najczęściej chlebem namoczonym w mleku. Skromnie, ponieważ na tyle Pani Józefa może sobie pozwolić. Część pieniędzy wydaje na leki – jest chora na cukrzyce.   

Dzięki zainteresowaniu i inicjatywie Fundacji Animals Mielec ruszyła zbiórka jedzenia o długim terminie przydatności dla starszej Pani  (bez słodyczy – ewentualnie herbatniki) oraz karmy dla psów.  Dary można przynosić do wolontariuszki Ewy- Ubezpieczenia na Borku na ul. Pisarka 14 pokój 7a – Ubezpieczenia na Borku parter pod Spółdzielnią Mieszkaniową.

Każdy z Nas może pomóc. 

 

 

E.G
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------