Piątek, 24.05.2019

Sukces w Międzyszkolnym Klubie Sportowym "Ikar"

  • 15.11.2018, 09:30 (aktualizacja 20.11.2018 08:55)
  • Edyta Gąsior
Sukces w Międzyszkolnym Klubie Sportowym "Ikar" Międzyszkolny Klub Sportowy "Ikar"
Czterech zawodników IKARA Mielec zostało powołanych do Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Pływackiego.

Zawodnicy : 

  1. Julia Gancarz, 
  2. Wiktoria Malec,
  3. Maksymilian Cerlich,
  4. Dawid Książnicki, 

osiągnęli sukces dzięki swojej wytrwałości, reguralnym treningom i ogromnej determinacji do osiągnięcia zamierzonego celu. 

Do pracy nad rozwojem kondycji fizycznej sportowców motywowali trenerzy: Bogusław Omiotek, Joanna Rusek i Robert Wieczorek. Dbali oni o jakość i częstotliwość wykonywanych ćwiczeń . Ponadto dzięki ich nauce zawodnicy mogli wypracować system podejścia do trudnych sytuacji.

Nie można zapomnieć o roli Rodziców sportowców. To oni najbardziej wspierali zawodników i cały czas byli przy nich obecni.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Edyta Gąsior
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------