Poniedziałek, 18.02.2019

Najpierw kandydują, potem rezygnują - kolejna roszada w walce o fotel prezydenta Mielca

  • 12.09.2018, 21:27
  • red.
Najpierw kandydują, potem rezygnują - kolejna roszada w walce o fotel prezydenta Mielca
Nie tak dawno, nasze miasto obiegła informacja o rezygnacji Jana Myśliwca z kandydowania na prezydenta miasta. Dziś wycofał się także Piotr Wiech.

Po nieoczekiwanej rezygnacji Jana Myśliwca, nowym kandydatem Razem dla Ziemi Mieleckiej został Jacek Wiśniewski, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu. 

Dziś, 12 września, bez podania powodów z wyścigu o najwyższe stanowisko w mieście zrezygnował Piotr Wiech, który na dzisiejszej konferencji prasowej pojawił się z dwiema kopertami. W jednej z nich znajdowały się napisy " "Rezygnuję z udziału w wyborach" i "Rezygnuję z członkostwa w Stowarzyszeniu Nasz Mielec". W drugiej kopercie natomiast znajdowała się kartka z następującym tekstem "Rezygnuję z funkcji pełnomocnika wyborczego Komitetu Wyborczego "Nasz Mielec".

Jedynym wypowiedzianym zdaniem przez Piotra Wiecha w stronę dziennikarzy było: "Jestem człowiekiem honoru". 

W związku z nieoczekiwanymi roszadami, Nasz Mielec popiera kandydaturę Zdzisława Nowakowskiego.

Czego jeszcze możemy spodziewać się po naszych mieleckich politykach? Czas pokaże, ale przyznajmy, że robi się coraz ciekawiej.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------