Poniedziałek, 18.02.2019

Od 10 września rusza rekrutacja na Mielecki Uniwersytet Dziecięcy

  • 8.09.2018, 08:31 (aktualizacja 08.09.2018 08:57)
  • red.
Od 10 września rusza rekrutacja na Mielecki Uniwersytet Dziecięcy
Zaproszenie skierowane jest do wszystkich dzieci z Mielca i powiatu mieleckiego urodzonych w latach 2010-2015

Zajęcia, wzorowane na wykładach i warsztatach akademickich, odbywają się w soboty, dwa razy w miesiącu i trwają ok. 2 godz. Rok akademicki MUD jest podzielony na dwa semestry - zimowy i letni. W poprzedniej odsłonie projektu nasi studenci wzięli udział w kilkunastu wykładach i warsztatach, które poszerzały wiedzę z wielu dziedzin wiedzy, m. in. z zakresu nauk przyrodniczych, psychologii, kultury, sztuki, fizyki, literatury, archeologii, geologii i astronomii. Podsumowaniem zajęć była wycieczka.   

Zgłoszenia dokonuje się poprzez prawidłowe wypełnienie formularza rekrytacyjnego  i przesłanie go między 10 a 17 września w wersji elektronicznej na adres e-mail: [email protected]. Informacja o wpisaniu na listę studentów MUD zostanie przesłana pocztą elektroniczną na adres e-mail zgłaszającego.

Harmonogram zajęć, regulamin Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego i wysokość opłaty semestralnej podawane są na stronie internetowej www.uniwersytetdzieci.mielec.pl.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------