Poniedziałek, 18.02.2019

Dwie firmy chcą wybudować halę sportową w Mielcu, czy miasto na nie stać?

  • 31.08.2018, 10:43 (aktualizacja 02.09.2018 10:13)
  • red.
Dwie firmy chcą wybudować halę sportową w Mielcu, czy miasto na nie stać?
To już trzeci przetarg, który został ogłoszony przez Urząd Miasta po wprowadzeniu zmian obniżających koszty nowej hali.

Do obecnego przetargu stanęły dwie firmy, w tym jedno konsorcjum. 

Wśród chętnych jest Warbud z Warszawy, firma zaproponowała kwotę 139 mln. 999 tys. zł. Natomiast konsorcjum firm (Mosty Łódź S.A., Balzola Polska Sp. z o.o. i Construcciones-Promociones Balzola S.A.) wycenili swoją pracę na kwotę 136 mln 569 tys. zł.

Obie firmy deklarują skończenie pracy w ciągu 28 miesięcy.

Nieoficjalnie wiadomo, że miasto nie posiada takiej kwoty, wszystko wskazuje na to, że na nową halę będziemy musieli jeszcze poczekać.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------