PRZEDwtorek w Mielcu

  • 22.10.2019, 16:21
  • er

Podziel się:

Oceń:

PRZEDwtorek w Mielcu
28 października startują w Mielcu spotkania dla osób, które chcą wyrwać się z etatu i noszą się z pomysłem na biznes. Fundacja PrzeKarpacie będzie edukować o planowaniu własnej firmy lub startupu, stąd zacznie pierwszą edycją o technikach wspomagających wybór właściwego pomysłu.

Na pierwszym ze spotkań uczestnicy poznają różne sposoby analizowania i wybierania pomysłu do realizacji, a także spojrzenie na sprawę wirtualnego gościa wydarzenia - w prezentacji-wideo, a następnie możliwość ćwiczenia i dyskusji. Każdy z uczestników otrzyma ekotorbę i prototyp "zeszytu do notowania pomysłów biznesowych" Fundacji PrzeKarpacie.
 
Na czym polegają spotkania "PRZEDwtorek" w Mielcu?

PRZEDwtorek to okazja do przemyślenia i posunięcia do przodu planów własnej firmy w nieformalnej atmosferze, wygodnego wysłuchania prezentacji, a następnie krótkiej dyskusji i ćwiczeń. Spotkania pomogą zmienić karierę na przedsiębiorcę - zdobyć wiedzę o planowaniu działalności gospodarczej, poznać sposoby planowania nowego biznesu, szczególnie tzw. startupów, czyli przedsiębiorstw innowacyjnych, technologicznych, drastycznie zmieniających swoje branże. Spotkania będą prowadzone w autorskim formacie Fundacji Przekarpacie "Przepuszczalnik", czyli wspólnego oglądania prezentacji edukacyjnych na dużym ekranie, bez potrzeby kosztownych wyjazdów na konferencje.
 
Regularne spotkania dla przedsiębiorczych - o czym jeszcze?
"W kolejne poniedziałki przejdziemy kurs polskich inwestorów z pisania biznesplanów na jednej kartce (tzw. lean canvas), a w dalszych tygodniach tematy rozszerzą się  o rekrutację, e-marketing czy kryptowaluty." - powiedział Krzysztof Tańcula, prezes Fundacji.
 
O Fundacji PrzeKarpacie
Fundacja PrzeKarpacie to instytucja otoczenia biznesu działająca głównie w regionie południowo-wschodniej Polski od 2013 roku. Pomaga w pozyskiwaniu środków oraz weryfikowaniu pomysłów nowych firm. Promuje postawy przedsiębiorcze organizując szkolenia, spotkania i konferencje. Uwagę skupia szczególnie na gospodarce elektronicznej (serwisy internetowe, e-handel), nowych technologiach, przemysłach kreatywnych i aktywności obywatelskiej. Jest wydawcą portalu podkarpackich przedsiębiorców PRZEkarpacie.pl 

Jak wziąć udział w spotkaniu PRZEDwtorek?
Termin: Każdy poniedziałek, godzina 18:00
Miejsce: inkubator ROWES w Mielcu, ul.Obrońców Pokoju 3/1 (I piętro, sala konferencyjna)
Wstęp: Darmowy, z obowiązkową rezerwacją miejsca na Evenea.pl/event/przedwtorek1 
Więcej szczegółów i aktualności pierwszej edycji w evencie na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/601901600550282/

er

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe