Do obrotu trafiły fałszywe banknoty

  • 21.10.2019, 06:49
  • er/bp

Podziel się:

Oceń:

Do obrotu trafiły fałszywe banknoty Fot. Archiwum Ogłoszenie o fałszywych banknotach można było zobaczyć m.in. w jednym ze sklepów w gminie Kolbuszowa.
W jednym ze sklepów na Podkarpaciu pojawiło się ogłoszenie na drzwiach z informacją o wprowadzeniu do obiegu fałszywych banknotów.

    O sytuacji powiadomiła Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Jak czytamy w informacji przesłanej przez naszego Czytelnika, dotyczy to fałszywych banknotów 100 zł. - Proszę o zwracanie uwagi na przyjmowane banknoty, zostaliśmy poinformowani, że w wielu sklepach na Podkarpaciu zostały takie banknoty wprowadzone - czytamy.

    W tej sprawie skontaktowaliśmy się z kolbuszowską policją. Jak powiedziała nam kom. Jolanta Skubisz Tęcza, rzecznik prasowa KPP w Kolbuszowej, policja nie otrzymała zgłoszeń w sprawie fałszywych pieniędzy.

    Przedstawicielka policji dodała również, że w maju tego roku jedna osoba w Kolbuszowej zapłaciła za zakupy fałszywym banknotem. Miało to miejsce na placu targowym.

    Policja podała również numer banknotów, które są podrabiane: B 3161828, rok emisji 1994, nie posiadają również znaku wodnego.

er/bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe