Sobota, 19.10.2019

Mimo nieciekawej pogody, imprezę zaliczamy do udanych!

  • 07.10.2019, 05:58
  • Teresa Wróbel-Krupa
Podziel się:
Oceń:
Mimo nieciekawej pogody, imprezę zaliczamy do udanych! Fot. Archiwum Bardzo cieszymy się, że na trasach pojawiają się nowe osoby zainteresowane taką formą aktywności
Największym zainteresowaniem, jak co roku, cieszyła się trasa rodzinna. Trasa sportowa trochę „odstraszyła” uczestników, zapewne długością.

    Pierwszy zawodnik, z kompletem punktów, pokonał ją w 1 godzinę i 7 minut, więc jak widać nie była "nie do przebycia". Pierwszy czas na trasie rowerowej (z kompletem punktów) to 2 godziny 10 minut. Na trasie rodzinnej pierwsze osoby pojawiły się już po 55 minutach.

    Jak widać nie trzeba się bać, zapraszamy na kolejną edycję Mieleckiego Zielonego Punktu Kontrolnego! :)

    Bardzo cieszymy się, że na trasach pojawiają się nowe osoby zainteresowane taką formą aktywności, uczące się czytania mapy. Mamy też stałych bywalców, którzy nasze punkty kontrolne znają na pamięć i z tego powodu będziemy musieli zaktualizować naszą mapę punktów kontrolnych lub... w następnym roku zaskoczyć wszystkich czymś zupełnie nowym! :)

Teresa Wróbel-Krupa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe