Mimo nieciekawej pogody, imprezę zaliczamy do udanych!

  • 07.10.2019, 05:58
  • Teresa Wróbel-Krupa
Mimo nieciekawej pogody, imprezę zaliczamy do udanych! Fot. Archiwum Bardzo cieszymy się, że na trasach pojawiają się nowe osoby zainteresowane taką formą aktywności

Podziel się:

Oceń:

Największym zainteresowaniem, jak co roku, cieszyła się trasa rodzinna. Trasa sportowa trochę „odstraszyła” uczestników, zapewne długością.

    Pierwszy zawodnik, z kompletem punktów, pokonał ją w 1 godzinę i 7 minut, więc jak widać nie była "nie do przebycia". Pierwszy czas na trasie rowerowej (z kompletem punktów) to 2 godziny 10 minut. Na trasie rodzinnej pierwsze osoby pojawiły się już po 55 minutach.

    Jak widać nie trzeba się bać, zapraszamy na kolejną edycję Mieleckiego Zielonego Punktu Kontrolnego! :)

    Bardzo cieszymy się, że na trasach pojawiają się nowe osoby zainteresowane taką formą aktywności, uczące się czytania mapy. Mamy też stałych bywalców, którzy nasze punkty kontrolne znają na pamięć i z tego powodu będziemy musieli zaktualizować naszą mapę punktów kontrolnych lub... w następnym roku zaskoczyć wszystkich czymś zupełnie nowym! :)

Teresa Wróbel-Krupa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe