Przed nami kolejny rok akademicki Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego!

  • 06.10.2019, 07:56
  • er
Przed nami kolejny rok akademicki Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego! Fot. Archiwum Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego

Podziel się:

Oceń:

Kolejny rok akademicki Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego zaczniemy wesoło i z przytupem przy dźwiękach kapeli ZPiT „Rzeszowiacy” i piosenkach zespołu wokalnego „Kameleon” działającego przy Domu Kultury SCK pod kierownictwem Jolanty Dudzik. Bohaterami wydarzenia będą oczywiście studenci MUD, którzy otrzymają indeksy.

Wykład inauguracyjny pt. „Owadzie mieszkania” wygłosi prof. Akademii Rolniczej Kazimierz Wiechnaukowiec dobrze znany, lubiany i ceniony przez naszych studentów.

Na inaugurację nowego roku akademickiego z udziałem znakomitych gości zapraszamy studentów i ich rodziny 10 października o godz. 17 do sali nr 1 Domu Kultury SCK.

er

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe