Rolnicy nie otrzymają w tym roku zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich?

  • 03.10.2019, 18:14
  • ms
Rolnicy nie otrzymają w tym roku zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich? Fot. Archiwum Zaliczki na poczet tegorocznych dopłat bezpośrednich będą wypłacane od 16 października do 30 listopada.

Podziel się:

Oceń:

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przekazała informację o niepokojącej próbie oszustwa polegającej na wysyłaniu rolnikom SMS-ów, że nie otrzymają w tym roku zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich z powodu rzekomego wytypowania do kontroli.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nie ma nic wspólnego z wiadomościami SMS, w których przekazywana jest błędna i nieprawdziwa informacja jakoby rolnicy mieli nie otrzymać w tym roku zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich.

- Nadawca tych nieprawdziwych wiadomości podszywa się pod pracownika ARiMR. Agencja zaleca, by nie odpowiadać na tego typu wiadomości (nie oddzwaniać na numer, z którego wysyłane są wiadomości) i nie podejmować żadnych czynności opisanych w SMS-ach. Apelujemy o nieodpowiadanie na takie wiadomości

- przekazała centrala ARMiR.

Jednocześnie zaznaczyła, że zaliczki na poczet tegorocznych dopłat bezpośrednich będą wypłacane od 16 października do 30 listopada.

Od poniedziałku, 2 grudnia ARiMR rozpocznie wypłatę pozostałej części należnych rolnikom dopłat.

Czekamy na informację od ARiMR, czy przypadki oszustw zdarzyły się na Podkarpaciu. Rolniku, czy Ty otrzymałeś takiego SMS-a?

 

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe