Przekrocz własne granice i zmierz się z wyzwaniem! Dołącz do Nas! [FILM]

  • 03.10.2019, 18:08
  • er/Kamil Krukiewicz
Przekrocz własne granice i zmierz się z wyzwaniem! Dołącz do Nas! [FILM] Fot. BiOSG "Przekrocz własne granice i zmierz się z wyzwaniem! Dołącz do Nas!"

Podziel się:

Oceń:

W Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej trwa nabór kandydatów do służby. Slogan kierowany do chętnych brzmi: "Przekrocz własne granice i zmierz się z wyzwaniem! Dołącz do Nas! " Poniżej filmik promujący nabór wykonany przez jednego z funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału SG.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi Bieszczadzkiego Oddziału SG mogą składać wnioski aplikacyjne w komendzie oddziału w Przemyślu oraz w tymczasowym punkcie informacyjnym otwartym w placówce SG w Lubaczowie.

 Oferta służby w Straży Granicznej skierowana jest do kandydatów którzy:

- nie ukończyli 35 roku życia,

- posiadają wyłącznie obywatelstwo polskie,

- mają nieposzlakowaną opinię,

- nie byli karani za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,

- korzystają w pełni z praw publicznych,

- posiadają co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe,

- posiadają zdolność fizyczną i psychiczną do służby w uzbrojonej formacji,

- dają rękojmię zachowania tajemnicy służbowej.

Po wcieleniu do służby i uroczystym złożeniu ślubowania młodzi adepci przejdą około 8 miesięczne szkolenie w jednym z ośrodków szkoleniowych SG. Po powrocie będą skierowani do służby do placówek SG na Podkarpaciu, głównie w Lubaczowie, Korczowej oraz Medyce.

Wszystkie niezbędne informacje oraz wzory dokumentów dostępne są na stronie internetowej w zakładce Nabór do służby.                                   

Szczegółowych informacji dotyczących postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać w Wydziale Kadr i Szkolenia w Przemyślu (ul. Mickiewicza 34) od poniedziałku do piątku godz. 07.30 – 15.30 , pod nr tel.: 16 673 2078 lub 16 673 2384, e-mail: [email protected] oraz w budynku placówki SG w Lubaczowie przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 25 w godz. 09.00 – 12.00 pod nr tel.: 16 672 8816. W październiku punkt będzie otwarty w dniach 4, 11, 18, 25

 

er/Kamil Krukiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe