Dębicki Turniej Bokserski – jedzie Iryda Mielec!

  • 02.10.2019, 14:23
  • DJ
Dębicki Turniej Bokserski – jedzie Iryda Mielec! Graf. UKS Morsy Dębica IX Dębicki Turniej Bokserski oraz sportów walki.

Podziel się:

Oceń:

Już w tę sobotę, tj. 5 października odbędzie się IX Dębicki Turniej Bokserski pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Burmistrza Miasta Dębica. Iryda Mielec zapowiedziała już, że jedzie na niego wraz ze swoimi zawodnikami.

Event sportowy organizowany jest przez Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski oraz UKS „MORSY” Dębica i to właśnie tam odbędzie się turniej, tj. na hali sportowej przy ul. Kościuszki 32. W zmaganiach pięściarskich wezmą udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni – we wszystkich kategoriach wagowych oraz wiekowych.

 

Walki turniejowe odbędą się od 14:00 lub 15:00, w zależności od liczby zawodników. Przed losowaniem, badaniami oraz ważeniem, jak i samym boksowaniem będziemy mieli okazję podziwiać walki w formule K1 (kickboxing) o godzinie 11:00. Nie wiemy jeszcze kogo z zawodników, wystawi MUKS Iryda Mielec, ale prawie na pewno spodziewać się możemy najbardziej czołowych mieleckich pięściarzy, takich jak Krystian Kopeć czy Filip Dusza

 

Życzymy powodzenia naszym chłopcom i dziewczynom! Pokażcie w Dębicy mielecki pazur!

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe