Mielczanie zdobyli vicemistrzostwo Podkarpacia w tańcu latynoamerykańskim [FOTO]

  • 01.10.2019, 15:15
  • DJ
Mielczanie zdobyli vicemistrzostwo Podkarpacia w tańcu latynoamerykańskim [FOTO] Fot. Centrum Tańca Gala Podium na Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego w tańcu towarzyskim w Krośnie.

Podziel się:

Oceń:

Młodzi mielczanie – Mateusz Noga oraz Karolina Saj 29 września uzyskali tytuł vicemistrza Podkarpacia w tańcu w Krośnie. Para tancerzy to uczniowie mieleckiego klubu Centrum Tańca Gala z Mielca.

W niedzielę odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Miasta Krosna” – Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego. Mateusz Noga i Karolina Saj zmierzyli się z innymi uczestnikami w tanecznych zmaganiach w kategorii 12-13 open. Dzięki swoim umiejętnościom i ciężkiej pracy udało im się uzyskać tytuły – Vicemistrza Podkarpacia w tańcach latynoamerykańskich oraz tytuł II Vicemistrza Podkarpacia w tańcach standardowych.

 

Był to już szósty turniej organizowany w Krośnie i objęty patronatem przez urząd tego miasta. Obok samych tanecznych zmagań, mogliśmy podziwiać również pokazy: Szasse, Strecz, Kleks oraz Gracja. Za organizację odpowiedzialni byli Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Stowarzyszenie Miłośników Sportowego Tańca

 

Swój sukces młoda para mieleckich tancerzy zawdzięcza również swoim trenerom. Damian Ortyl, Izabela Łukaszek oraz Mariusz Sosiński przygotowali swoich zawodników wprost idealnie! Liczymy na dalsze sukcesy, a w przyszłym roku być może uda się Mateuszowi i Karolinie uzyskać tytuł mistrzowski! Cieszymy się z sukcesu razem z Wami.

 

Jak myślisz – uda się zorganizować kiedyś taki turniej w naszym mieście?

DJ

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe