Odbębnianie Sztuki – naucz się grać na afrykańskich bębnach w Mielcu!

  • 01.10.2019, 13:00
  • DJ
Odbębnianie Sztuki – naucz się grać na afrykańskich bębnach w Mielcu! Graf. SCK w Mielcu

Podziel się:

Oceń:

W dniu 25 października 2019 roku odbędą się warsztaty muzyczne ze znanym zespołem specjalizującym się w afrykańskich brzmieniach. Event odbędzie się o godzinie 18:00 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

Imprezę organizuje Studio Muzyczne FLY wraz z SCK Mielec w ramach projektu: „Ja w mieście”. Event będzie mieć miejsce w sali nr. 1. W ramach wydarzenia weźmiemy udział w warsztatach bębnów afrykańskich ze znanym wrocławskim zespołem Foliba. Oprócz tego czeka nas przegląd muzyczny, którego zwycięzca będzie mógł nagrać jeden utwór w Studiu Muzycznym FLY.

 

To nie koniec atrakcji - dodatkowo zwycięzca przeglądu muzycznego zagra na Dniach Mielca w 2020 roku! W ramach eventu zostanie zorganizowana także improwizowana galeria sztuki oraz wystawa prac lokalnych artystów różnych dziedzin. Warsztaty bębnów afrykańskich mają potrwać około 70 minut i zakwalifikuje się na nie 25 uczestników. Reszta, oczywiście, będzie mogła podziwiać na żywo zespół Foliba i samą naukę.

 

Cała impreza potrwa natomiast od 18:00 do 23:00 lub nawet 0:00, w zależności od liczby muzyków i zainteresowanych. W przeglądzie wezmą udział mieleckie zespoły, prezentując swoje autorskie utwory lub covery. Zwycięzca zostanie wybrany poprzez głosy publiczności, w evencie mogą wziąć udział również nieletni muzycy – jednak za zgodą swoich opiekunów lub rodziców. To niepowtarzalna okazja dla młodych muzyków!

 

Będziesz na Odbębnianiu Sztuki? My będziemy na pewno! 

 

  >>> Sprawdź regulaminy oraz formularze i zapisz się na event  

 

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe