XXI Mistrzostwa Podkarpacia w Karate Kyokushin. Nasza drużyna wraca zwycięska! [FOTO]

  • 30.09.2019, 13:00
  • DJ
XXI Mistrzostwa Podkarpacia w Karate Kyokushin. Nasza drużyna wraca zwycięska! [FOTO] Fot. Mielecki Klub Kyokushin Karate

Podziel się:

Oceń:

28 września w sobotę w Sali MOSiR w Dukli odbyły się XXI Mistrzostwa Podkarpacia w Karate Kyokushin. Zorganizowane zostały przez Krośnieński Klub Karate Kyokushin. Nasza drużyna wzięła w nich udział – młodzikom poszło bardzo dobrze.

Rolę głównego sędziego zawodów pełnił sensei Dariusz Walas z Przeworska. W turnieju karate uczestniczyło aż 160 zawodników reprezentujących różne miasta województwa podkarpackiego. Zawody odbyły się w dwóch formułach – kata oraz kumite z podziałem na kategorie wagowe i wiekowe.

 

Mielecki Klub Kyokushin Karate reprezentowało 6 karatekówMaksym Kremer, Matylda Kremer, Arkadiusz Wais, Maciej Kobyra, Mikołaj Kobyra oraz Anna Kania. Młodym mielczanom udało się zdobyć 7 medali. Nasi karatecy praktycznie zdominowali kategorię kataMistrzem Podkarpacia został Arkadiusz Wais, a brązowy medal otrzymał Mikołaj Kobyra.

 

Nie gorzej poszło naszym w kategorii kumite. Vice Mistrzostwo zdobył Maciej Kobyra. Brązowymi medalistami zostali – Matylda Kremer, Anna Kania oraz Akradiusz Wais i Mikołaj Kobyra. To był naprawdę emocjonujący turniej karate – czekamy na więcej dobrych wieści od naszego mieleckiego klubu!

DJ

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe