Proboszcz z Radawy ogłosił nowy grzech

  • 29.09.2019, 16:29
  • er
Proboszcz z Radawy ogłosił nowy grzech Fot. Radawa.pl Słowa dotknęły osobiście wójta Wązownicy, Mariana Jerzego Ryznara, który kandyduje do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej.

Podziel się:

Oceń:

Miał tak twierdzić radawski proboszcz, który podczas kazania zaznaczył, że nie można przedstawiać się jako osoba bezpartyjna i startować z listy partii, która jest przeciw Kościołowi. Taką sytuację opisało m.in. Radio Zet.

Podczas niedzielnej mszy św. ksiądz Andrzej Kot, proboszcz Radawy w powiecie jarosławskim miał wspomnieć, że Koalicja Obywatelska jest przeciwna Kościołowi i głosowanie na nią będzie grzechem.

   >>> czytaj więcej na portalu partnera korso24.pl   

er

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe