Do urzędu marszałkowskiego wtargnął terrorysta [FILM ]

  • 18.09.2019, 19:35
  • er
Do urzędu marszałkowskiego wtargnął terrorysta [FILM ] Fot. Biuro prasowe UMWP w Rzeszowie Z Urzędem Marszałkowskim współdziałają organy odpowiedzialne za bezpieczeństwo Państwa.

Podziel się:

Oceń:

Terrorysta zainstalował bombę, a od marszałka zażądał pieniędzy. Kiedy łup trafił w jego ręce, wybiegł do zaparkowanego pod budynkiem przy Cieplińskiego w Rzeszowie samochodu...

Komisarz Wojciech Kulig z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poinformował o wtargnięciu terrorysty do budynku, a następnie jego obezwładnieniu i uwolnieniu zakładnika, a także zneutralizowaniu ładunku wybuchowego w urzędzie marszałkowskim. Przez organy bezpieczeństwa został użyty specjalistyczny sprzęt, m.in. robot do usuwania ładunków wybuchowych. W akcji brał także udział funkcjonariusz na czterech nogach – czyli pies wyszkolony do odnajdywania materiałów wybuchowych. Można też było zobaczyć, jakim sprzętem dysponuje 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej.

   >>> Zobacz film i czytaj więcej na portalu partnera korso24.pl   

er

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe