Poszukiwani świadkowie zdarzenia w Mielcu!

  • 04.09.2019, 10:00
  • er/K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Poszukiwani świadkowie zdarzenia w Mielcu! fot. K. Radoń Zeznania świadków pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.
Policjanci Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego w Mielcu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 5-letniego chłopca. Funkcjonariusze proszą o zgłoszenie się świadków zdarzenia.

    Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt świadków, którzy posiadają wiedzę na temat zdarzenia, do którego doszło 31 sierpnia  br. przed północą. Jak ustalili policjanci, 5-letni chłopiec wypadł z okna mieszkania na trzecim piętrze, bloku przy ulicy Dąbrówki w Mielcu. Zeznania świadków pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

    Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu - nr 17 58 45 332.

er/K. Radoń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe