Potrzebna pomoc! Pozostało tylko 10 dni do końca zbiórki

  • 04.09.2019, 07:16
  • Tomasz Pawęzka

Podziel się:

Oceń:

Potrzebna pomoc! Pozostało tylko 10 dni do końca zbiórki Fot. Zrzutka.pl Rodzina szuka Marcina od prawie 5 miesięcy. Gdzie jest, co robi?
Marcin Dmytryszyn z Nehrybki zaginął 25 marca w Holandii. 27-latek pokłócił się z kolegą, zabrał swoje rzeczy z domu, który wynajmowali i odjechał. Nie wrócił. Od tamtej pory trwają poszukiwania rodziny i tamtejszej policji. Nie przyniosły one rezultatu. Być może Twoje wsparcie będzie początkiem poszukiwań na szerszą skalę. Ale do tego potrzebne są fundusze. Pomóż!

Rodzina zaginionego Marcina wykorzystała już wszystkie możliwości, by odnaleźć syna i brata. Teraz potrzebuje Twojej pomocy, by sfinansować dalsze poszukiwania.

Ponieważ minęło już pół roku od zaginięcia chłopaka z Podkarpacia, policja zakończyła intensywne poszukiwania. To tragiczne wieści dla rodziny, która nie może pogodzić się z zaginięciem  Marcina. Pomóż - wpłać nawet tę najmniejszą sumę, dzięki której będą możliwe dalsze poszukiwania.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak pomóc wejdź na stronę partnera korso24.pl
  >> CHCĘ POMÓC >>  

Tomasz Pawęzka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe