Wakacyjne warsztaty w Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich”

  • 13.08.2019, 15:10
  • er
Wakacyjne warsztaty w Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” Fot. Pałacyk Oborskich Wakacyjne warsztaty w Muzeum

Podziel się:

Oceń:

Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” zaprasza do udziału w sierpniowych warsztatach skierowanych do najmłodszych.

    Organizator przygotował dwa tematy zajęć, które na pewna okażą się bardzo interesujące dla dzieci spędzających wakacje w naszym mieście. 

    20 sierpnia (wtorek) w godzinach 10.00-11.00 odbędą się zajęcia dla dzieci z rodzicami lub opiekunami zatytułowane O czym szumią drzewa czyli gawędy w parku Oborskich.

    Czy drzewa potrzebne są w mieście? Co za gatunki rosną w parku Oborskich? Co to jest dziegieć lub czeczota? Jakie rekordy w świecie istot żywych należą do drzew? Odpowiedzi na wszystkie te i inne pytania poznają uczestnicy zajęć. Warsztaty są płatne 3 zł od osoby.

    22 sierpnia (czwartek) w godzinach 10.00-12.00 odbędą się warsztaty archeologiczne dla dzieci zatytułowane Budujemy średniowieczny gród.

   Co to był gród? Jak wyglądał on w średniowieczu? Co się w nim znajdowało?
Odpowiedzi na wszystkie te, ale także inne pytania poznają uczestnicy podczas naszych warsztatów.

   Punktem kulminacyjnym zajęć będzie budowa przez dzieci pod okiem prowadzącego grodów z prawdziwej gliny. Warsztaty są płatne 5 zł od osoby.

    Ze względy na to, że zajęcia będą odbywać się poza budynkiem Muzeum, na terenie parku Oborskich są one zależne od warunków pogodowych. Jeśli aura w planowane dni warsztatów będzie niekorzystna, ulegną one przesunięciu na inne terminy. 

    Uczestników bardzo prosimy o wygodny, przewiewny strój.

Na zajęcia obowiązują obligatoryjne zapisy telefoniczne pod numerem 17 586 42 32. 
Zachęcamy do zapisów oraz skorzystania z oferty edukacyjnej naszego Muzeum!

er

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe