Kolbuszowa 2.0 już jesienią

  • 06.08.2019, 07:46
  • er

Podziel się:

Oceń:

Kolbuszowa 2.0 już jesienią
Od pewnego czasu Kolbuszowa kojarzona jest nie tylko jako polskie miasto nad Nilem. Okazuje się, że osoby z całej Polski, związane zawodowo z marketingiem internetowym również tę miejscowość.

  Wszystko za przyczyną konferencji o nazwie Kolbuszowa 2.0 - wydarzenia organizowanego dla osób, których praca lub działalność są związane z internetem.

  Kolbuszowa 2.0 to konferencja, na którą zjeżdżają się ludzie z całego kraju. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest Paweł Kosmala. Sam siebie określa jako “miłośnika internetów” i to właśnie owocem tej pasji jest Kolbuszowa 2.0.

Artykuł pochodzi ze strony partnera korsokolbuszowskie.pl >>  CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ 

er

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe