Czwartek, 19.09.2019

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

  • 06.06.2019, 09:44
  • SPR Stal Mielec
Podziel się:
Oceń:
Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
W środę 5 czerwca zawodnicy SPR Stal Mielec wzięli udział w Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom „ Sportowcy Czytają Dzieciom.”

W Fili nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej zjawili się Piotr Krępa i Łukasz Janyst, którzy przedszkolakom ze Szkoły Podstawowej nr 2 przeczytali, krótką książkę na temat zdrowego odżywiania, po czym przyszedł czas na rozmowę. Nie brakowało rzecz jasna pytań odnośnie recepty jak zostać sportowcem, aczkolwiek przepis na to jest tylko jeden, o czym opowiedzieli nasi zawodnicy, a składa się on rzecz jasna z ciężkiej pracy oraz edukacji, która w życiu każdego młodego człowieka jest najważniejsza.

Na zakończenie wszystkie dzieciaki dostały pamiątkowe karty z autografami, po czym nie mogło również zabraknąć wspólnej fotografii.

SPR Stal Mielec

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe