Woodstock odwołany. Organizatorzy podali przyczynę

  • 29.04.2019, 22:11
  • red.
Woodstock odwołany. Organizatorzy podali przyczynę

Podziel się:

Oceń:

Pierwsza informacja pojawiła się 22 kwietnia. Wówczas przełożona została sprzedaż biletów. Już sam fakt wskazywał na pewnego rodzaju komplikacje, jednak utrzymywana była wersja, że jeden z największych muzycznych festiwali się odbędzie. Niestety...

Pomimo ogromnej inwestycji czasu, wysiłku i zaangażowania, nie wierzymy, że produkcja festiwalu może być zrealizowana jako wydarzenie godne marki Woodstock (...). Po drobiazgowej analizie sprawy Dentsu Aegis Network’s Amplifi Live, partner Woodstock 50 postanowił odwołać festiwal” - taką informację możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu na ten temat.

 

Tegoroczny festiwal miał być wydarzeniem legendarnym - byłaby to 50 impreza Woodstock. Podczas eventu mieli wystąpić między innymi: Jay-Z, Miley Cyrus, The Killers czy Halsey.

 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe