[MIELEC] Zmienia się nasze społeczeństwo

  • 26.04.2019, 14:59
  • red.
[MIELEC] Zmienia się nasze społeczeństwo

Podziel się:

Oceń:

Problem nie dotyczy wyłącznie Mielca, ale ogólnie naszego kraju. Społeczeństwo się starzeje. Według przewidywań, w najbliższych latach nawet 30% ludzi może mieć problem z mobilnością.W związku z tym, Mielec podpisał deklarację "Dostępność Plus".

Program „Dostępność Plus” koncentruje się na dostosowaniu przestrzeni publicznej do wymagań wszystkich obywateli. W ramach programu wspierane są działania z aż ośmiu różnych obszarów – architektury, transportu, edukacji, służby zdrowia, cyfryzacji, usług, konkurencyjności i koordynacji. 

Program jest realizowany w szerokim partnerstwie z licznymi instytucjami, w tym samorządami lokalnymi.


 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe