[Milionowa inwestycja] Jezioro Tarnobrzeskie jeszcze atrakcyjniejsze turystycznie

  • 26.04.2019, 12:16
  • E.G
[Milionowa inwestycja] Jezioro Tarnobrzeskie jeszcze atrakcyjniejsze turystycznie

Podziel się:

Oceń:

Ponad 500 hektarów wody, czystości I klasy. Dwie plaże i mnóstwo turystów - tak obecnie można opisać Jezioro Tarnobrzeskie. Obecnie, bo za rok, zalew będzie wyglądał zupełnie inaczej. Planowane są duże inwestycje."Machów" zostanie rozbudowany pod kątem turystyczno- rekreacyjnym.

Jak zatem będzie wyglądało Jezioro Tarnobrzeskie?

  • ulica Plażowa

Stanie się synonimem aktywnego wypoczynku.Powstanie tu boisko do siatkówki, na którym będą rozgrywać się amatorskie i nie - amatorskie mecze. Dzieciaki zaszaleją na placu zabaw,  a zwolennicy adrenaliny będą mieć możliwość skorzystania z parku linowego.

Zmęczeni i głodni plażowicze odpoczną albo w altance albo w wybranym punkcie gastronomicznym (będą dwa). 

Dużym plusem miejsca będzie parking wraz z pawilonem sanitarnym, a także mała architektura, czyli przebieralnie, ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery itp.

  • ulica Żeglarska:

Powstaną tu  altana grillowa, 2 punkty gastronomiczne, budynek z pomieszczeniami przeznaczonymi dla: policji, pomocy medycznej, pokoju rodzinnego  , a także plac zabaw dla dzieci. 

 

  • ulica Ocicka

Będzie miejscem idealnym na grillowanie. 

 

Projekt ma być zrealizowany do 2020 roku.

 

E.G

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe