Piątek, 24.05.2019

[Milionowa inwestycja] Jezioro Tarnobrzeskie jeszcze atrakcyjniejsze turystycznie

  • 26.04.2019, 12:16
  • E.G
[Milionowa inwestycja] Jezioro Tarnobrzeskie jeszcze atrakcyjniejsze turystycznie
Ponad 500 hektarów wody, czystości I klasy. Dwie plaże i mnóstwo turystów - tak obecnie można opisać Jezioro Tarnobrzeskie. Obecnie, bo za rok, zalew będzie wyglądał zupełnie inaczej. Planowane są duże inwestycje."Machów" zostanie rozbudowany pod kątem turystyczno- rekreacyjnym.

Jak zatem będzie wyglądało Jezioro Tarnobrzeskie?

  • ulica Plażowa

Stanie się synonimem aktywnego wypoczynku.Powstanie tu boisko do siatkówki, na którym będą rozgrywać się amatorskie i nie - amatorskie mecze. Dzieciaki zaszaleją na placu zabaw,  a zwolennicy adrenaliny będą mieć możliwość skorzystania z parku linowego.

Zmęczeni i głodni plażowicze odpoczną albo w altance albo w wybranym punkcie gastronomicznym (będą dwa). 

Dużym plusem miejsca będzie parking wraz z pawilonem sanitarnym, a także mała architektura, czyli przebieralnie, ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery itp.

  • ulica Żeglarska:

Powstaną tu  altana grillowa, 2 punkty gastronomiczne, budynek z pomieszczeniami przeznaczonymi dla: policji, pomocy medycznej, pokoju rodzinnego  , a także plac zabaw dla dzieci. 

 

  • ulica Ocicka

Będzie miejscem idealnym na grillowanie. 

 

Projekt ma być zrealizowany do 2020 roku.

 

E.G
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------