Wtorek, 16.07.2019

Plik pieniędzy w okolicach mieleckiej starówki

  • 15.04.2019, 14:03
  • red.
Podziel się:
Oceń:
 Plik pieniędzy w okolicach mieleckiej starówki
Półtora tysiąca złotych - taką kwotę zgubił 20 - letni mężczyzna. Pieniądze mogły już nigdy nie wrócić do właściciela. Na szczęście odnalazła je uczciwa osoba.

Młoda kobieta przekazała policjantom informację o tym, gdzie znalazła pieniądze i w jakich okolicznościach. Zguba szybko wróciła do rąk właściciela.

Dziś w gabinecie Komendanta mieleckiej jednostki Policji odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego nadkom. Jacek Juwa wręczył młodej kobiecie podziękowania za uczciwość i obywatelską postawę. Podczas spotkania komendant podkreślał, że zachowanie młodej mieszkanki powiatu, zasługuje na uznanie i jest wzorem do naśladowania. Kobieta otrzymała od komendanta list gratulacyjny i policyjne upominki.

 

 

 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------