Wtorek, 16.07.2019

Mamy nowego dyrektora PUP

  • 08.04.2019, 21:01
  • red.
Podziel się:
Oceń:
Mamy nowego dyrektora PUP
Dziś, 8 kwietnia, obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu objął Grzegorz Durak.


Grzegorz Durak wygrał konkurs na stanowisko dyrektora PUP, pokonując trzech kontrkandydatów. Wyniki naboru przedstawiono 13 lutego br.

– Po przeprowadzonych rozmowach i wysłuchaniu wszystkich kandydatów oraz po analizie udzielonych przez nich odpowiedzi, w tym m.in. tych dotyczących koncepcji kierowania PUP w Mielcu, komisja konkursowa uznała, że to właśnie Pan Grzegorz Durak posiada najlepsze predyspozycje do kierowania Powiatowym Urzędem Pracy w Mielcu – mówił Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.


W poniedziałek, 8 kwietnia, nowy dyrektor PUP podpisał umowę o pracę, a także złożył urzędnicze ślubowanie. Objęcia stanowiska pogratulowali: Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego Zbigniew Działowski i Sekretarz Powiatu Mieleckiego Małgorzata Wiącek.


Grzegorz Durak posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu pracuje od 2002 roku.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------