Piątek, 19.07.2019

[PODKARPACIE] Pilnie potrzebna krew

  • 08.04.2019, 15:47 (aktualizacja 08.04.2019, 17:07)
  • red.
Podziel się:
Oceń:
[PODKARPACIE] Pilnie potrzebna krew
Wczoraj publikowaliśmy informację na temat tragicznego wypadku w Krajowicach w województwie podkarpackim - 21 - letnia kobieta zginęła na miejscu zdarzenia. Pasażerka pojazdu z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.  Pani Teresa Gruszczyńska pilnie potrzebuje krwi!

 


APEL O KREW udostępnił dziś Strażacki Klub HDK : 

 W imieniu rodziny i przyjaciół zwracamy się z gorącą prośbą o oddawanie krwi dla Pani Teresy Gruszczyńskiej (przy rejestracji należy zaznaczyć dla kogo oddajemy krew).

Apel o pomoc to efekt tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę w miejscowości Krajowice (Gmina Kołaczyce).
Krew dowolnej grupy można oddać w RCKiK Odział Terenowy Jasło ul. Lwowska 22 w godz. 7:00 - 12:00 w dni powszednie
tel. 🏥134458468

Przypominamy każdemu kto odda krew w danym dniu przysługuje dzień wolny i płatny od pracy, a dla uczniów usprawiedliwiony za nieobecność podczas zajęć szkolnych.

Najlepiej  krew oddać w Jaśle, ale oczywiście możemy to zrobić również w innych punktach.

Wypadek

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu mielecity.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------