Stal Mielec kontra ŁKS Łódź - najważniejsze momenty

• 10.03.2019, 08:43 (aktualizacja 10.03.2019 09:19)
  • E.G
Stal Mielec kontra ŁKS Łódź - najważniejsze momenty fot. Krzysztof Radoń
08 marca Stal Mielec zmierzyła się z drużyną ŁKS Łódź. Niestety spotkanie zakończyło się sukcesem naszych sportowych rywali.

17:49 - Grzegorz Lato komentuje "To jest mecz o sześć punktów. Trzeba go wygrać."

17:54  Trener ŁKS - Kazimierz Moskal komentuje tuż przed przed meczem: - "Tak my, jak i Stal gramy ciekawą piłkę. Będziemy robić na boisku swoje."

1 minuta : Spotkanie rozpoczyna się. Stal Mielec w białych strojach, ŁKS Łódź w czarnych.

10 minuta: Został faulowany zawodnik przeciwnej drużyny - Rafał Kujawa. Rzut wolny dla ŁKS. Nic z tego nie wynika.

12 minuta: Spokojnie, bez żadnych akcji. Tak zwane "futbolowe szachy".

32 minuta:  Znakomity strzał z dystansu piłkarza Stali - Nowaka.

35 minuta: Rzut rożny dla ŁKS Łodzi. Nic z tego nie wynika.

45 minuta: Żółta kartka dla Łuczaka za faul na piłkarzu Stali.

Pierwsza połowa kończy się remisem 0:0.

46 minuta: Zaczyna się druga połowa.

48 minuta: Żółta kartka dla zawodnika Stali Mielec - Tomasiewicza.

51 minuta: Rzut karny dla ŁKS Łódź.

53 minuta:  GOL! Piłkarz ŁKS Łódź - Rozwandowicz wykorzystuje rzut karny...

60 minuta: Stal Mielec zaczyna grać agresywniej.  Atakujemy, niestety bez pomysłu.

63 minuta: Żółta kartka dla piłkarza przeciwnej drużyny.

67 minuta: Po błędzie obrońcy Stali, z piłką w pole karne wpadł Pyrdoł, ale gdy wycofywał piłkę trafił w nogi rywala.

76 minuta: Faul Bielaka. Żółta kartka.

77 minuta:  Czerwona kartka dla Bielaka.Zawodnik schodzi z boiska. ŁKS Łódź gra w osłabieniu.

81 minuta:  ŁKS broni się w dziewięciu we własnym polu karnym, z przodu tylko Kujawa.

86 minuta: Seria rzutów rożnych dla Stali, bez konsekwencji.

90 minuta : Doliczony czas 5 minut.

Mecz zakończył się zwycięstwem ŁKS 1:0!