Słaby mecz Stali Mielec. Strefa spadkowa coraz bliżej [ZDJĘCIA]

Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa kibica W sobotę, 16 kwietnia o godzinie 12:30 na stadionie przy Solskiego odbył się mecz PGE FKS Stali Mielec z Wartą Poznań. Drużyna z Mielca była bezsilna. Kibice po meczu skonfrontowali się z piłkarzami.

PGE FKS Stal Mielec – Warta Poznań   0 : 1

Bramki:

Dawid Szymonowicz (12')

Widzów 2719

Pierwsza i jedyna bramka w tym meczu była już w 12 minucie spotkania. Łukasz Trałka dobrze dośrodkował z rzutu wolnego. Wykorzystał to Dawid Szymonowicz, który główką pokonał Rafała Strączka i jak się okazało, ustawił wynik spotkania. W drugiej połowie Stal Mielec próbowała wyrównać, lecz nie byli w stanie strzelić bramkę drużynie z Poznania, która dzięki wygranej ze Stalą plasują się na 10. miejscu w tabeli. Jednym słowem gra Stali Mielec wyglądała po prostu słabo. Patrząc na kalendarz Stali, ciężko będzie z taką grą zdobyć jakiekolwiek punkty. W poniedziałek gra Wisła Kraków, Śląsk Wrocław czy Zagłębie Lubin. Po tych meczach będziemy wiedzieć, jak ciężko będzie Stali Mielec utrzymać się w Ekstraklasie.

Po spotkaniu niezadowoleni kibice skonfrontowali się z piłkarzami.

Stal Mielec: Strączek – Getinger, Flis, Matras, Żyro, Wrzesiński – Tomasiewicz, Kasperkiewicz, Domański, Zawada – Maj.

Rezerwowi: Primel – Granlund, Čorbadžijski, Urbańczyk, Poreba, Kłos, Kort, Wawszczyk, Steczyk.

Warta Poznań: Grobelny – Grzesik, Trałka, Szymonowicz, Ivanov, Kiełb – Luis, Kupczak, Maenpaa, Szczepański – Zreľák.

Rezerwowi: Lis – Castañeda, Corryn, Jakóbowski, Kopczyński, Szelągowski, Courtney-Perkins, Matuszewski, Papeau.

Sędzia Główny: Bartosz Frankowski

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.